آخرین خبرها
کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۸۰

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرمشهر، مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر که به عنوان نخستین مرکز فرهنگی دفاع مقدس کشور قلمداد می شود، پس از 6 سال نیازمند اعتبار بازآرایی و توسعه است.

قدمت ساختمان مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر به سال 1309 و حضور استعمار انگلیس در منطقه بازمی گردد، این ساختمان با توجه به اهمیت جغرافیایی و مسیرهای مواصلاتی آن به بندر و رودخانه خرمشهر، ابتدا به عنوان دفتر مدیرکل شرکت نفت انگلیس و...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۹

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، شهیدان شاهدان جامعه هستند و هر از گاهی با ورود به شهرمان تلنگری بر اراده و حرکت ما در مسیر آرمان های والای جمهوری اسلامی ایران می ز نند و یادآوری می کنند که با ایمان،اراده و ولایت مداری می توان نمونه های زیبایی از مکتب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را در عصر طغیان و ظلم کنونی در برابر استبداد و مستکبران پیاده کرد.

شهدا،جانبازان و آزاده های میهن اسلامی مان...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۸

آیت الله محسن حیدری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در دزفول، اظهار داشت: طرح سیاست های اقتصاد مقاومتی از جانب مقام معظم رهبری در دوران اخیر راهکاری مناسب، در مقابله با آثار تحریم در نظام اسلامی است.

وی گفت: اقتصاد مقاومتی محدود به یک زمان خاص نیست، بلکه یک هدف و سیاست دائمی در تحقق اهداف والای، نظام جمهوری اسلامی در ابعاد و جنبه های مختلف داخلی و برون مرزی است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۷

آذر زمان پور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ، اظهار داشت: سیما و منظره شهری از جمله نکانی به شمار می روند که روحیه و نشاط شهروندان را تحت تأثیر قرار می دهند و آلودگی های بصری و دیداری طبیعتأ سبب ایجاد اثرات منفی در روحیه شهروندان می شود.

وی با بیان اینکه چهره شهر باید به شکلی تزئین شود که شهروندان از آن لذت ببرند، افزود: شهرداری باید نسبت به زیبا سازی...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۶

جمشید سلحشور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: آمار رسمی اعلام شده درباره بافت فرسوده اهواز 14 هزار هکتار در 16 محله شهری است که در واقعیت بیشتر از این مقدار است.

وی درباره مهم ترین مناطق فرسوده افزود: عامری، منبع آب، حصیرآباد، لشکرآباد، هسته مرکزی و نیز قسمت های از بخش های جنوبی شهر که در شهرستان های کوت عبدالله و کارون وجود دارد، از مناطقی به شمار می روند که...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۵

شکرالله سلمان زاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: گرچه در خوزستان هوا همیشه گرم است اما مهم ترین عامل گرمازدگی در خوزستان به دلیل از بین رفتن آب بدن است و باید مراقبت های لازم در این فصل انجام شود.

وی افزود: ساعات طولانی در معرض گرما بودن گرمازدگی را سبب می شود که از علائم گرمازدگی می توان به ضعف، گرفتگی عضلات و کاهش سطح هوشیاری اشاره کرد، در این...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۴

علی بندری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در خرمشهر ، اظهار داشت: در جلسه ای که امروز در شورای شهر خرمشهر با حضور 8 عضو شورا صورت گرفت، عادل محمدی ملاکه با 6 رأی موافق، 1 رأی ممتنع و 1 رأی مخالف به عنوان شهردار خرمشهر انتخاب شد.

وی افزود: در این جلسه نصرت الله جلیلیان عضو علل البدل جایگزین عضو مستعفی شورای شهر سیدجواد ادریس پور تحلیف و معارفه شد.

رئیس شورای شهر خرمشهر...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۳
اهواز ـ خبرنگاران خوزستانی در قالب یک تور صنعتی یک روزه از نزدیک وضعیت شهرک های صنعتی شهرهای شوش، دزفول و اندیمشک را بررسی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، خبرنگاران استان خوزستان امروز دوشنبه به همت شرکت شهرک های صنعتی این استان در قالب یک تور صنعتی به شهرهای شوش، دزفول و اندیمشک سفر کرده و از نزدیک شهرک های مستقر در شهرهای فوق را مورد بازدید و بررسی قرار دادند.

در ابتدای این سفر به شهر...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۲
اهواز ـ مدیر روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی با توجه به گره ترافیکی هسته مرکزی شهر از وقوع فاجعه آتش سوزی پاساژ کربلایی جلوگیری کردند.

مقصود حق شناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مشکل همیشگی آتش نشانی اهواز مناطقی هستند که گره ترافیکی دارند. چنین مناطقی بیشتر در هسته مرکزی شهر قرار گرفته اند.

وی افزود: امروز راس ساعت ۱۱ و ۵۴ دقیقه طی تماس تلفنی اعلام شد...

کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۸۷۱

امیر آهن جان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ، اظهار داشت: فیلم واره مقاومت فیلم های زیتون، نخل و عمار از سوم خرداد ماه برگزارشده و تا اواسط مرداد ماه امسال ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با نشستی که با مسولان موسسات فیلم سازی و هنرمندان داشته ایم با کسب اجازه فیلم ها و کلیپ های سه فیلم مذکور در برخی از مناطق شهری از جمله فرودگاه، راه آهن و نیز خوبگاه های...